Aktualności

Silne burze z gradem oraz intensywne opady deszczu

W związku z przemieszczaniem się chłodnego frontu atmosferycznego prognozuje się wystąpienie silnych burz. Początkowo lokalnie opady gradu. W drugiej połowie nocy i nad ranem prognozuje się zanik burz i występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym.

70. rocznica zakończenia II wojny światowej

Prezydent Miasta Jeleniej Góry oraz Zarząd Okręgowy Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych zapraszają na uroczystości uczczenia 70. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej, która odbędzie się 8 maja 2015 roku o godz. 12.00

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

W związku z akcją promocyjną pn.: "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" mającej na celu udostępnianie - szerokiemu gronu zainteresowanych - projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej - Miasto Jelenia Góra zaprasza do zwiedzania z przewodnikiem Wieży Bramy Zamk

III Półmaraton Jeleniogórski na 3 maja.

Od 1 do 3 maja w Jeleniej Górze odbywały się imprezy biegowe, rekonstrukcje historyczne i występy artystów. Wszystko to w ramach organizowanej przez miasto akcji biało-czerwony weekend.

Oficjalne obchody święta Konstytucji 3 Maja

Oficjalne obchody święta Konstytucji 3 Maja w Jeleniej Górze odbywały się tylko przy pomniku „Wolność i Niepodległość”, zakończyła je msza święta w intencji Ojczyzny w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Zaproszenie na spotkanie dotyczące organizacji II Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych

W dniu 7 maja w Książnicy Karkonoskiej w sali szkoleniowej od godziny 13.00. odbędzie się spotkanie dotyczące organizacji II Jeleniogórskich Targów Organizacji Pozarządowych. Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje oraz instytucje zainteresowane udziałem w ww.

Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy

Tylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu ministra pracy i polityki społecznej „Kreator miejsc pracy”. Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r.

50 lat 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

W środę, 29 kwietnia, 8. Flotylla Obrony Wybrzeża obchodzić będzie 50. rocznicę utworzenia. Z tej okazji chcemy Państwa zaprosić do wspólnego świętowania oraz skorzystania z przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Świnoujścia i ich gości atrakcji.

Miasto ponownie właścicielem terenu przy ul. Kilińskiego

Zapadł prawomocny wyrok w sprawie ponownego przejęcia przez Miasto terenów po dawnym targowisku Kiliński, które było miejscem pod inwestycję galerii handlowej.

-A +A

Silne burze z gradem oraz intensywne opady deszczu

W związku z przemieszczaniem się chłodnego frontu atmosferycznego prognozuje się wystąpienie silnych burz. Początkowo lokalnie opady gradu. W drugiej połowie nocy i nad ranem prognozuje się zanik burz i występowanie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. 

Wybory
WiosnaCieplicka
NocMuzeów
jkdr
Ogólnopolska Karta Dużej
Baner prowadzący do kalendarza imprez
 

Polecane

 


Jelenia Góra - panoramy sferyczne
Interaktywna Mapa Inwestycyjna Miasta Jeleniej Góry