Oficjalna strona Miasta Jelenia Góra

Aktualności

Mobilny PSZOK - zbiórka odpadów problemowych (Zabobrze i ul. Spółdzielcza)

mobilny PSZOK

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Jelenia Góra informuje, że w październiku br. na terenie Miasta Jelenia Góra przeprowadzona zostanie okresowa, mobilna zbiórka odpadów "problemowych"

Migracja ludności jest faktem

karta stałego pobytu

Migracja, której tak bardzo się obawiamy i której skutki prezentowane są niekiedy w bardzo mrocznych barwach w jeleniogórskiej rzeczywistości jest procesem, który trwa od lat. – W ubiegłym roku w Jeleniej Górze pojawiło się na pobyt czasowy 104 obcokrajowców

Kandydaci do pełnienia funkcji rodziny zastępczej poszukiwani

Rodzina

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze pilnie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej ze szczególnym uwzględnieniem rodziny zastępczej o charakterze pogotowia rodzinnego.

45. Jeleniogórskie Spotkania Teatralne

Spotkania Teatralne

45. JELENIOGÓRSKIE SPOTKANIA TEATRALNE pod patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry, 26 września - 5 października Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, al. Wojska Polskiego 36  

Noc z Bareją - już niebawem!

„Noc z Bareją czyli... przedostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta” to impreza, która jest połączeniem wieczoru kabaretowego z nocnym maratonem filmowym, wypełnionym happeningami i konkursami.

Opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Banknoty

Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Jelenia Góra przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia w terminie do dnia 30 września 2015 roku opłaty...

Press Tour - Dziennikarze z całego świata w Jeleniej Górze

W dniach 15 - 20 września na terenie Dolnego Śląska, w ramach programu promocji turystyki kulturowej na Dolnym Śląsku, gościliśmy ponad pięćdziesięcioosobową grupę dziennikarzy z zagranicy.

Mobilny PSZOK - zbiórka odpadów we wrześniu

Mobilny pszok

We wrześniu br. na terenie Miasta Jelenia Góra przeprowadzona zostanie okresowa, mobilna zbiórka odpadów problemowych w następujących lokalizacjach

Przedłużanie kart JKDR

Karta JKDR

Wydział Dialogu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Jeleniej Góry informuje, że od dnia 1 września rozpocznie się procedura przedłużania terminu ważności wydanych wcześniej Jeleniogórskich Kart Dużej Rodziny.

Dotacje na zabytki I nabór wniosków - 2016

Stare Miasto

Miasto Jelenia Góra ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.

Baner prowadzący do kalendarza imprez Miasta Jelenia Góra